Увійти

Вкажіть свій email в полі нижче і ми надішлемо вам новий пароль.

Увійти з

Інформація для постачальників Stock-Factory

1. Угода користувача

2. Товари та послуги, заборонені до публікації

3. Вимоги до фото

 

Товари та послуги, заборонені до публікації

Оголошення з наступного списку не дозволяються публікувати на Stock-Factory:

1. Продаж товарів і надання послуг, заборонених чинним законодавством. Товари, заборонені до продажу та/або вилучені з цивільного обороту.
2. Предмети, продавати які користувач не має права. Заборонено продаж товарів і надання послуг, за якими на адресу Адміністрації був направлений офіційний запит від правовласника ТМ (торгової марки) або власника патенту.
3. Будь-яка зброя (комплектуючі та аксесуари до неї), крім антикварної. Якщо ніж, лук, арбалет та інші види метальної зброї не є холодною зброєю, Вам необхідно прикріпити до оголошення сертифікат або висновок МВС про те, що цей товар не є холодною зброєю. Також вказати в описі оголошення ДСТ, ТУ і призначення ножа, лука, арбалета або іншого виду метальної зброї так само, як це вказано у сертифікаті. Згідно ЗУ "Про ліцензування видів господарської діяльності" всі пропозиції виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї тощо повинні мати ліцензію в описі оголошення або у вигляді фото.
4. Бойові транспортні засоби.
5. Спеціальні технічні засоби для зняття інформації з каналів зв'язку, інші засоби негласного отримання інформації (мікронавушники, брелоки-камери, окуляри з вбудованою камерою, годинник-камера та подібні засоби); предмети, пов'язані з діяльністю правоохоронних органів (радіоелектронні та спеціальні технічні засоби).
6. Антирадари, радари-детектори, рамки-шторкиантипрослушки, антижучки,засоби, що запобігають прослуховуванню, детектори жучків і подібні технічні пристосування.
7. Засоби активного та пасивного захисту (електрошокові пристрої, газові балончики, газові пістолети, зброя з гумовими кулями, світлошумові ефекти, сигналізатори, гумові кийки, наручники), спеціальні засоби, що містять препарати сльозогінної та подразливої дії, які відносяться до спеціальних засобів активної оборони, що застосовуються правоохоронними органами.
8. Митний конфіскат.
9. Медичні препарати, ветеринарні препарати, будь-які ліки, деякі біологічно активні добавки (ТМ Ліда, Далі, Міазомі, Баша; Тонгкат)стероїди, анаболіки, віагра. Якщо ви продаєте БАДи, обов'язково зазначайте в тексті оголошення той факт, що препарат є біологічно активною добавкою.
10. Людські органи, донорські послуги (здам/куплю кров/сперму та подібне).
11. Послуги сурогатного материнствагрудне молоко.
12. Вибуховіпіротехнічні речовини і матеріали.
13. Наркотичні, психотропні речовини, отрути, отруйні речовини та їх замінники, а також рослини та інгредієнти, що використовуються для їх приготування. Галюциногенні рослини, гриби та похідні з них продукти.
14. Тварини та рослини, занесені до Червоної книги. Оголошення про продаж тварин, вирощених в розплідниках, але внесених до Міжнародної Червоної книги, має обов'язково містити: правильне та повне найменування тварини, назву розплідника та/або посилання на офіційний сайт розплідника. Без цих даних оголошення не допускається на STOCK-FACTORY.
15. Програмне забезпечення, клони додатків.
16. Піратські оптичні носії з нелегальними копіями фільмів, музики, ігор.
17. Контрабандні товари та крадене майно.
18. Транспортні засоби, що знаходяться у розшуку; без документів.
19. Державні нагороди, відзнаки про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
20. Віртуальні гроші, інструменти, програми, прилади та їх комплектуючі для заробітку або генерації віртуальних валют.
21. Іноземна валюта та/або інші валютні цінності (за винятком продажу для нумізматичних цілей).
22. Підроблені грошові знаки та підроблені знаки поштової оплати.
23. Акції та інші цінні папери, що належать третім особам.
24. Діючі (у тому числі з вичерпаним терміном дії) або які мають силу державні посвідчення особи та документи будь-яких країн світу (паспорти, id-картки, посвідчення водія, студентські квитки, залікові книжки, дипломи, проїзні квитки, перепустки, дозволи, сертифікати, ліцензії та т. п.), а також бланки цих документів.
25. Виготовлення та продаж номерних знаків (стандартних, іменних, елітних та подібних), послуга відмотування пробігу автомобіля.
26. Офіційні бланки, форми суворої звітності.
27. Готові дипломні, курсові, магістерські роботи, конспекти лекцій.
28. Спамерські бази, товари та послуги, які можуть сприяти несанкціонованій розсилці. Парсинг: пропозиція послуг і програмного забезпечення.
29. Бази даних, що містять персональні дані (анкетні).
30. Матеріали, що містять державну, банківську або комерційну таємницю.
31. Матеріали, що порушують таємницю приватного життя чи зазіхають на честь, гідність та ділову репутацію громадян та юридичних осіб.
32. Алкогольні напої; тютюнові вироби; самогонні апарати; продукція, що містить етиловий спирт.
33. Продукти харчування з вичерпаним терміном придатності.
34. Шкіри та вироби зі шкір, роги, кінцівки й опудала рідкісних видів тварин та тварин під загрозою зникнення.
35. Інформація про сумнівні фінансові послуги (наприклад, «Кредит за годину. Без застави та поручителів»; «Продаж/обмін підтвердженого податкового кредиту»; «Допомога в платіжних системах» тощо).
36. Шахрайство, вимагання, прохання чи пропонування матеріальної допомоги та підтримки в будь-якій формі, у тому числі оголошення «стану спонсором», «шукаю спонсора», «надам матеріальну підтримку», «шукаю матеріальну підтримку», «комерція» та подібне.
37. Універсальні ключі (для вхідних дверей, для різних замків).
38. Предмети із зображенням нацистськоїкомуністичної символіки, крім антикваріату в рубриці Колекціонування.
39. Ікла моржа, бивні слона, мамонта, зуб кита (кашалота) не у виробі, а також дорогоцінні метали (продаж, купівля) та дорогоцінне каміння (продаж, купівля) не у виробі.
40. Пропозиції, товари/предмети, пов'язані з окультною тематикою (привороти, заклинання, гадання, сатанізм, ритуали, чаклунство, відьми, магія, зцілювання, екстрасенси тощо), а також особисті рукописи з цієї тематики.
41. Інформація, єдиною метою якої є просування інших інтернет-ресурсів або інтернет-магазинів (немає товару/послуги та його опису; або перераховані всі товари, які продаються в цьому магазині, наприклад: «Ми - інтернет-магазин побутової техніки, продаємо холодильники, праски, телевізори та ін.»).
 44. Активатори програм, ключі компакт-диска, реєстраційні номери, пропозиції баз оригінального програмного забезпечення.
45. Браконьєрські інструменти та обладнання (електровудки, сітки, капкани та подібне знаряддя), а також послуги з їх виготовлення.
 46.  Будь-які товари інтимного (сексуального) призначення.
47. Вживана білизна (бюстгальтери, труси, боді, панчохи, колготки, корсети).
48. Шпаргалки (годинники-шпаргалки, ручки-шпаргалки та інше).
49. Індивідуальний броньований захист: бронежилети (різних типів та класів захисту), захисні каски (різних типів та класів захисту), куленепробивні щити, жорсткі захисні елементи (бронепластини окремо), чохли до бронежилетів тощо.

Відхиляються оголошення, що містять наступне:

1. Будь-які предмети і послуги, що не відповідають основам правопорядку та моралі.
2. Пропаганда та/або заклики до насильства, расової ненависті, протиправних дій.
3. Еротика, порнографія, в т.ч. фото еротичного чи порнографічного змісту.
4. Дискримінація за національною, расовою, релігійною, статевою та іншими ознаками.
5. Ненормативна лексика, а також образливі вислови, в т.ч. расистського та релігійного спрямування.
6. Опис та/або коментарі щодо будь-яких способів шахрайства та/або вимагання.
7. Інформація, написана транслітом.
8. Інформація, написана будь-якою іноземною мовою, крім державної та російської (в окремих випадках допускається англійська мова).
9. Численні орфографічні помилки, які спотворюють зміст і вводять в оману.
10. Оголошення не має змісту.

При регулярних порушеннях публікації оголошень обліковий запис блокується без попередження.


Вимоги до фото

1. Розмір та кількість. Максимально дозволений розмір фото становить 5 МБ, розмір 2000x2000 пікселів - з такими параметрами фото виглядатиме найкращим чином. Максимальна кількість фотографій: 8

2. Переваги. Обов'язково додавайте фотографії до Вашого оголошення. Клієнт, який бачить якісне, чітке зображення товару, набагато більше зацікавиться Вашою пропозицією, ніж аналогічною без фото.

3. Відповідність опису. Фото, яке демонструє товар/послугу, має відповідати заголовку та опису оголошення. На фото має бути зображений тільки пропонований об'єкт (товар, предмет, тощо). Заборонено додавати фотографії поганої якості, на яких зображуваний предмет невиразний або спотворений.

4. Відсутність контактних даних. Забороняється вказувати будь-яку контактну інформацію на фото (посилання на сайт, e-mail, номер телефону, Skype, IСQ, ID в соцмережах, ID інших месенджерів і подібне). Ці дані повинні бути вказані у спеціально призначених для цього полях.

5. Обмеження для стокових фото. Додавайте лише власні фотографії. Всі стокові фотографії, скопійовані з Інтернету або відскановані з каталогів, тобто такі, що не стосуються реальної одиниці товарую

Будь ласка, завантажуйте власні фотографії, для того щоб оголошення успішно пройшло модерацію.

Усі фотографії, які не відповідають вищеописаним вимогам, підлягають видаленню.

 

Підтримка