Увійти

Вкажіть свій email в полі нижче і ми надішлемо вам новий пароль.

Увійти з

Про Stock-Factory

STOCK-FACTORY - це майданчик, на якому продається товар від офіційних виробників, але з тими чи іншими ушкодженнями. Це може бути пошкоджена упаковка, товар з минулих колекцій, товар з відповідним терміном придатності або просто залишки сировини після виробництва.

Ми віримо в те, що всі товари були створені, щоб давати користь, але з якоїсь причини, поки що не знайшли своє призначення. У речей на порталі є своя особиста - поки що «сумна» історія, але ми сподіваємось на їхнє світле майбутнє, і в те, що із  STOCK-FACTORY у них буде все добре!

STOCK-FACTORY - дає можливість виробникам продати або передати на благодійність товар «з вадою», а покупцям заощаджувати, так як товар продається за спеціальною зниженою ціною.

Всі товари на порталі постачаються від офіційних виробників та супроводжуються офіційними документами, що підтверджують їх якість, а технічні товари мають гарантійне обслуговування. Ціна на товар встановлюється на розсуд виробника на аукціоні, або ж за спеціальною, зниженою ціною.

STOCK-FACTORY - місце, де живуть товари «з історією», що продовжують шукати своє місце призначення.

Підтримка